تا سال 2024 حدود 50 میلیون تلفن همراه تاشو وارد بازار می شود

بر اساس پژوهش گروه تحلیلی IHS Markit درباره تلفن های همراه تاشو تا سال 2024 فروش این نوع تلفن همراه به 50 میلیون نسخه می رسد.

تا سال 2024 حدود 50 میلیون تلفن همراه تاشو وارد بازار می شود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، امسال را می توان سال طراحی و عرضه تلفن های همراه تاشو دانست چرا که بسیاری از شرکت ها به فکر تولید این نوع تلفن همراه افتاده اند. درواقع از سامسونگ تا هواوی به فکر تولید این نوع گوشی افتاده اند و شاید بر همین اساس است که تخمین ها نشان می دهدد گوشی های تاشو بازاری ایده آل پیش رو دارند.

بر اساس آمارها حدود 50 میلیون تلفن تاشو در سال 2024 وارد بازار می شود. این در حالی است که این فناوری هنوز بالغ نشده است و ما شاهد فعالیت هایی ویژه برای تولید صفحات اولد ویژه گوشی های تاشو هستیم. افزون بر این، سهم بازار پنل های اولد همچنان رو به رشد است و علی رغم کاهش محموله های گوشی های هوشمند ، تعداد دستگاه های اولد کم نشده است. در حقیقت ، رشد 30 درصدی تلفن های دارای اولد در سه ماهه آینده نیز پیش بینی می شود.

اما برای تولید گشی های تاشو تلاش برای تولید فناوری های نمایشگر مانند خوانشگر اثر انگشت در صفحه نمایش و دوربین های جلوی زیر صفحه افزایش یافته است. با همه این ها مهمترین بخش باز هم نمایشگر اولد است.

منبع: انتخاب

به "تا سال 2024 حدود 50 میلیون تلفن همراه تاشو وارد بازار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا سال 2024 حدود 50 میلیون تلفن همراه تاشو وارد بازار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید