دیاباته رسما داربی را از دست داد

به گزارش برنامه نگهداری پیشگیرانه، پزشک تیم استقلال از غیبت دیاباته در دیدار داربی خبر داد.

دیاباته رسما داربی را از دست داد

به گزارش برنامه نگهداری پیشگیرانه، کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت دیاباته در آستانه دیدار روز یکشنبه داربی، اظهار کرد: همانطور که می دانید، دیاباته در بازی با نفت مسجد سلیمان دچار صدمه دیدگی از ناحیه دنده و عضلات فوقانی شکم شد که در ارزیابی هایی که در تهران با انجام MRI و سیتی اسکن صورت گرفت، آسیب چند دنده و عضلات فوقانی شکم تشخیص داده شد. کارهای درمانی اجرا شده اما باتوجه به کم بودن فاصله زمانی بین بازی با نفت مسجد سلیمان و داربی به نظر نمی رسد که دیاباته به داربی برسد.

او اضافه نمود: دیاباته باتوجه به وسعت ضایعه اش باید روز به روز تحت معاینه قرار بگیرد و طول درمانش معین نیست. به هر حال کادرپزشکی در حال تلاش برای رفع مصدومیت دیاباته است.

پزشک تیم استقلال درباره وضعیت قائدی توضیح داد: مهدی قائدی در اواخر بازی با نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شد که خوشبختانه شدت ضایعه زیاد نیست. احتمالا اگر کادرفنی تشخیص بدهد، قائدی می تواند در داربی حضور داشته باشد.

ستوده در ادامه درباره آخرین شرایط فرشید باقری بیان نمود: فرشید باقری در حال طی کردن مراحل درمانی اش است. ورم پای او در حال کم شدن است و ان شاءالله آماده می شود که عمل جراحی انجام دهد.

او در خاتمه گفت: خوشبختانه باقی بازیکنان حاضر و آماده هستند و ان شاءالله بتوانند به تیم کمک کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دیاباته رسما داربی را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیاباته رسما داربی را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید