فتاحی: بازیکنان استقلال از امکانات باشگاه هم گِله داشتند!، مسابقات فشرده نیست

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: هنوز هفته هفتم مسابقات هستیم و بازی ها فشردگی نداشته است.

فتاحی: بازیکنان استقلال از امکانات باشگاه هم گِله داشتند!، مسابقات فشرده نیست

به گزارش خبرنگاران، سعید فتاحی در گفت وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در مورد بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات گفت: در خیلی از شهرها مسئله ای وجود ندارد و بلیت فروشی ها فقط اینترنتی انجام می گردد. یکی دو استادیوم مثل شهر قدس به خاطر اینکه بازی های پیکان پرتماشاگر نبوده بلیت فروشی کاغذی اجرا شده است. بازی سایپا و استقلال هم قرار نبود در شهر قدس برگزار گردد، چون VVIP این استادیوم در حال تعمیر است و از بازی های آینده استادیوم شهر قدس هم بلیت فروشی اینترنتی صورت می گیرد. در استادیوم جم هم مشکل بلیت فروشی داشتیم، پس از آن اعلام شد که رایگان است. صددرصد رسیدگی می کنیم و جریمه هم خواهیم کرد، چون جزو الزامات بوده و باید مراعات می کردند. در مسجدسلیمان گیت ها راه اندازی شده و خداراشکر مسائل حل شده و در آبادان هم گیت گذاری در حال کامل شدن است.

وی در مورد اینکه ابتدا قیمت بلیت بازی سایپا و استقلال 25 و 30 هزار تومان و پس از اعتراض ها قیمت بلیت ها نیم بها اعلام شد، گفت: سایپایی ها به علت اینکه می خواستند در استادیوم آزادی بازی نمایند قیمت بلیت را براساس صندلی و روبه روی صندلی استادیوم آزادی اعلام نمودند. بعد از آن ما تذکر دادیم و همان موقع بلیت بازی را 15 هزار تومان اعلام نمودند. در بازی های مهم رئال و بارسلونا در روز بازی بلیت را کاهش داده اند و باشگاه سایپا نیز در روز بازی قیمت بلیت ها را نیم بها اعلام نمود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد بازی های محبت آمیز تیم ملی و لحاظ آن در برنامه های لیگ گفت: 5 فیفا دی داریم که فیفا دی آخرمان در خردادماه پس از انتها لیگ است. یک فیفا دی در آبان ماه داریم که از 20 تا 28 آبان ماه است. 23 آبان با عراق بازی داریم و 28 آبان ماه هم صددرصد یک بازی محبت آمیز خواهیم داشت. فیفا دی بعدی 4 فروردین تا 12 فروردین است که دو بازی با هنگ کنگ و کامبوج تیم ملی بازی دارد.

فتاحی در مورد فشردگی مسابقات لیگ برتر بیان کرد: هنوز هفته هفتم مسابقات هستیم و مسابقات فشردگی نداشته است. طرحی به AFC برای لیگ قهرمانان آسیا داد ه ایم که بر اساس آن یک مرحله شرق و غرب از هم جدا شدند و در تقویم AFC قرار داده شده است، طرحی که دادیم و با قطری ها و اماراتی ها هم جلسه گذاشتیم به نفع تیم های غرب آسیاست. گفته ایم که مسابقات غرب آسیایی یکی ، دو ماه زودتر آغاز گردد. این طرح قبول شده و از فصل 2021، 2022 که تقویم جدید ارائه می گردد این اتفاقات می افتد. چون در عید نوروز فیفادی داریم و به خاطر اینکه مسابقات به خرداد ماه نرسد باید بازی ها را فشرده برگزار کنیم، 18 هفته لیگ را در نیم فصل اول برگزار می کنیم. در واقع بعد از هفته پانزدهم جابجایی آغاز می گردد و بعد از آن هفته هجدهم تا هفته سی ام می ماند و فشردگی را در نیم فصل دوم خواهیم داشت چون تیم ها در لیگ قهرمانان آسیا ضرر می نمایند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ ادامه داد: معذوریت های ما در برنامه ریزی ها زیاد است، مناسبت ها، اعیاد و عزاداری ها را داریم. به عنوان مثال نتوانستیم 4 آبان بازی برگزار کنیم به دلیل اینکه رحلت پیامبر (ص) است یا روزهای 6 و 7 آبان هم شهادت امام رضا (ع) است.

وی درباره اعتراض بازیکنان استقلال به فشردگی بازی های لیگ، اعلام کرد: بعضی از دوستان و بازیکنان استقلال اعتراض کردند ولی فشردگی نیست خیلی از بازیکنان در هفته دوم و سوم مصدوم شدند که در این هفته ها اصلاً فشردگی وجود نداشت. بازیکنان استقلال از امکانات باشگاه هم گِله داشتند. در گذشته هر کادر فنی یک مربی و دستیارانش بود اما الان کادرها به غیر از مربیان چندین نفر دیگر را هم دارند.

فتاحی در مورد اینکه می تواند سرمربی خوبی هم گردد، گفت: به هر حال وقتی برای بازی ها برنامه ریزی می کنیم باید این اطلاعات را هم داشته باشیم.

صالحی: پرسپولیس اشتباه کرد درخواست تعلیق محرومیت خلیل زاده را داد، تایپیست نداشتیم!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتاحی: بازیکنان استقلال از امکانات باشگاه هم گِله داشتند!، مسابقات فشرده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: بازیکنان استقلال از امکانات باشگاه هم گِله داشتند!، مسابقات فشرده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید