فیفا 3 روز دیگر جواب تست های توپ های دربی استار را می دهد

به گزارش برنامه نگهداری پیشگیرانه، فدراسیون جهانی فوتبال، 3 روز دیگر اعلام می نماید که توپ های لیگ برتر کیفیت لازم برای برگزاری مسابقات را دارد یا خیر.

فیفا 3 روز دیگر جواب تست های توپ های دربی استار را می دهد

به گزارش ، توپ های دربی استار در لیگ برتر فوتبال ایران بسیار حاشیه ساز شده و بازیکنان و مربیان زیادی نسبت کیفیت این توپ ها معترض هستند.

ناظمی، نماینده انحصاری شرکت دربی استار در ایران در ابتدا بیان نمود که توپ ها مورد تایید فیفا است و مسئله ای برای استفاده از این توپ ها در لیگ برتر نیست. اما صادق درودگر، رئیس سازمان مالی فوتبال ایران در گفت وگو با خبرنگار برنامه نگهداری پیشگیرانه گفت: گواهینامه و شماره کدی که برای توپ ها است را به فیفا ارسال نموده ایم و قرار است پس از آنالیز در این هفته به ما جواب بدهند. پس از دریافت جواب سعی می کنیم کیفیت توپ ها را راستی آزمایی کنیم. اگر توپ ها طبق نظر کارشناسان محترم، مربیان و بازیکنان عزیزمان ایرادی داشته باشند، شرکت دربی استار دنبال برطرف نواقص می رود و اگر مسئله ای نباشد با همین توپ ها بازی ها را ادامه می دهیم. باز هم می گویم اگر توپ مشکل داشته باشد اجازه نمی دهیم آسیبی به لیگ برسد چرا که کیفیت رقابت ها، نظر بازیکنان و مربیان برای ما مهم است.

به هر حال هفته گذشته، توپ ها برای تایید کیفیت به فیفا ارسال شد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، جواب این تست تا 3 روز دیگر به فدراسیون فوتبال کشورمان ارسال می گردد و پس از آن، سازمان لیگ می تواند در این باره اظهار نظر کند.

گفتنی است، دربی استار چند سالی است که در فوتبال ایران حضور دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فیفا 3 روز دیگر جواب تست های توپ های دربی استار را می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا 3 روز دیگر جواب تست های توپ های دربی استار را می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید