گزینه جدید استراماچونی در خط حمله فردا به تهران می آید

یکی از بازیکنان مدنظر سرمربی تیم استقلال برای حضور در خط حمله این تیم فردا به تهران می آید تا شانس حضورش در جمع آبی پوشان را امتحان کند.

گزینه جدید استراماچونی در خط حمله فردا به تهران می آید

خبرآنلاین:آندره آ استراماچونی سرمربی تیم استقلال تهران با حضور به عنوان سرمربی در جمع آبی پوشان شیخ دیاباته را به تهران آورد و اگرچه اشتیاق فراوانی به خرید یک بازیکن دیگر در خط حمله داشت اما مسائل اقتصادی باشگاه به او اجازه نداد تا در این راستا اقدامی انجام بدهد.

اگرچه در روزهای گذشته شایعات فروانی مبنی بر معرفی بازیکن جدید استقلال در روزهای آینده مطرح شده بود اما گزینه های مانند گری هوپر و بازیکنان دیگر به تهران نیامدند. استراماچونی که اعلام نموده بود برای خرید بازیکن مدنظرش تا فرا رسیدن پنجره جابجایی زمستانی صبر می نماید با فراهم شدن شرایط باشگاه، گزینه جدی تقویت خط حمله را به باشگاه معرفی نموده است.

حالا آنطور که ایلنا گزارش داده مذاکرات باشگاه و کندی ایگوبانانیکه مهاجم 30 ساله نیجریه ای مثبت پیش رفته و این بازیکن قرار است فردا راهی تهران گردد تا برای عقد قرارداد و تست های پزشکی مورد تایید قرار بگیرد. کندی طبق برنامه ریزی ها قرار شده مسائل خط حمله را رفع نموده و زوج دیاباته در خط حمله باشد.

ایگوبانانیکه در حال حاضر بازیکن آزاد است و با فرا رسیدن تابستان سال جاری قرارداد شش ماهه اش با تیم الحزم عربستان به خاتمه رسید. او سابقه حضور در لیگ های سوئد، آمریکا و یونان را در کارنامه دارد.

منبع: توریسم آنلاین

به "گزینه جدید استراماچونی در خط حمله فردا به تهران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه جدید استراماچونی در خط حمله فردا به تهران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید