3 مدال در انتظار دختران پینگ پنگ باز ایرانی

رقابت های پینگ پنگ اپن پرتغال در حال برگزاری و سه مدال در پخش انفرادی مسابقات در انتظار دختران ایرانی است.

3 مدال در انتظار دختران پینگ پنگ باز ایرانی

به گزارش خبرنگاران، رقابت های پینگ پنگ اپن پرتغال در حال برگزاری است و در بخش انفرادی مسابقات، چهار نماینده بانوان ایران پس از صعود به جدول اصلی مسابقات به مصاف حریفان رفتند که در خاتمه رقابت های روز چهارشنبه، سه دختر ایران در آستانه کسب مدال قرار گرفتند.

پریناز حاجیلو که در بازی نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود، پیروز شد با پیروزی 4-1 در مقابل رقیبی از کشور بلژیک به جمع هشت ورزشکار برتر جوانان دختر راه یابد. او باید امروز (پنج شنبه) رأس ساعت 11 به وقت محلی برای صعود به جمع چهار ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال، با حریفی از کشور ازبکستان رقابت کند.

مهشید اشتری دیگر دختر ایرانی که در دور نخست مرحله نهایی جدول انفرادی استراحت داشته است، با شکست نزدیک 4-3 (گیم خاتمهی با نتیجه 12-10) در مقابل رقیبی از کشور هلند بازی را واگذار و از دور رقابت ها کنار گذاشته شد.

فاطمه جمالی فر دیگر نماینده ایران که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود پیروز شد با پیروزی 4-0 در مقابل رقیبی از کشور اسپانیا به جمع هشت ورزشکار برتر راه یابد. این ورزشکار می بایست امروز رأس ساعت 11 به وقت محلی، برای صعود به جمع چهار ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال، با حریفی از کشور هلند رقابت کند.

شیما صفایی دیگر ورزشکار ایران که پیروز شده بود در بازی نخست جدول نهایی انفرادی جوانان با نتیجه 4-1 بر ورزشکار جوان پرتغالی غلبه کند، پیروز شد در دومین بازی با پیروزی نزدیک 4-3 در مقابل رقیبی از کشور بلژیک به جمع هشت ورزشکار برتر جوانان راه یابد. او نیز می بایست امروز راس ساعت 11 به وقت محلی، برای صعود به جمع چهار ورزشکار برتر و قطعی شدن مدال، با سید دوم مسابقات جوانان از کشور تایلند رقابت کند.

اپن دنیای پرتغال با حضور 22 کشور دنیا و حضور 156 ورزشکار، آخرین میدان بین المللی معتبر جهت افزایش امتیازات رنکینگی ورزشکاران رده های سنی نوجوان و جوان سال 2017 در سطح دنیا است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "3 مدال در انتظار دختران پینگ پنگ باز ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 مدال در انتظار دختران پینگ پنگ باز ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید