اطلاعیه فرودگاه امام درباره تغییر ساعت رسمی کشور

به گزارش برنامه نگهداری پیشگیرانه، معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به تغییر ساعت رسمی کشور در ساعت 24 روز 30شهریور، گفت: همه پروازها بر اساس زمان مندرج در بلیت انجام خواهند شد.

اطلاعیه فرودگاه امام درباره تغییر ساعت رسمی کشور

ایرنا: حسن خوشخو با اشاره به اینکه در ساعت 24 روز 30 شهریور ماه ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب کشیده می شود گفت: همه پروازهای فرودگاه بین المللی امام (ره) بر اساس زمان مندرج در بلیت و مطابق با ساعت رسمی کشور انجام خواهند شد.

خوشخو با بیان اینکه این تغییر ساعت به اطلاع همه شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی رسانده شده گفت: لازم است مسافران برای طی کردن مراحل پذیرش پیش از پرواز 3 ساعت قبل از ساعت مندرج در بلیت در فرودگاه حاضر شوند.

بر این اساس مسافران پروازهای داخلی و خارجی ضمن تنظیم ساعت خود با ساعت رسمی کشور، برنامه های خود را بر اساس زمان درج شده در بلیت های هواپیما انجام دهند و در فرودگاه ها حضور یابند.

بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مرداد سال 1386، ساعت رسمی کشور هرسال در ساعت 24 روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می شود و در ساعت 24 روز سی ام شهریور به حال سابق برگردانده می شود.

منبع: توریسم آنلاین

به "اطلاعیه فرودگاه امام درباره تغییر ساعت رسمی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه فرودگاه امام درباره تغییر ساعت رسمی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید